• Polski
  • ul. Pomorska 82 lok.4, 91-409 Łódź Polska
    Pon - Pt : 09:00 - 16:00
    biuro@esaldo.com.pl
    (+48) 602 279 147
    (42) 678 11 83

    „Nie to, co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz, definiuje Twoją karierę.” – Carlton Fisk

    Jest praca i możliwe, że czeka właśnie na Ciebie !

    Jeżeli jednak jesteś zainteresowana/y pracą w naszym biurze, prześlij nam swoje zgłoszenia a My skontaktujemy się z Tobą w pierwszej kolejności w przypadku potrzeby zatrudnienia nowego pracownika !

    STANOWISKO REFERENT DS. KSIĘGOWYCH

    Zakres obowiązków:

    – kontakt z Klientami;
    – przygotowywanie i kwalifikacja dokumentów
    – księgowanie dokumentów;

    Wymagania:

    – wykształcenie kierunkowe rachunkowość;
    – dobra znajomość programu MS Office, w szczególności Excel i Word;
    – doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości;
    – pełna dyspozycyjność;
    – znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentów i kontakt z Klientem

    Dodatkowym atutem będą:

    – obsługa programów:
    MK – księgowość uproszczona
    FK – księgi handlowe;

    Oferujemy:

    – pracę w młodym, dynamicznym zespole;
    – szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
    – atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premie;

    Proces rekrutacji w eSALDO

    1. CV i List Motywacyjny

    Przygotuj swoje CV które odpowiada rzeczywistości ! oraz napisz list motywacyjny.

    2. Formularz