• Polski
  • ul. Pomorska 82 lok.4, 91-409 Łódź Polska
    Pon - Pt : 09:00 - 16:00
    biuro@esaldo.com.pl
    (+48) 602 279 147
    (42) 678 11 83

    Contact

    the base of successful and fruitful cooperation

    Contact form

    Company name *

    First name and last name *

    E-mail *

    Message *


     

    Managers

    Elżbieta Gilewska
    Owner, Chief Accountant

    e-mail: biuro@esaldo.com.pl
    phone: (42) 678 11 83
    mobile phone: (+48) 602 279 147
    mobile phone: (+48) 533 883 349

    Magda Maciaszczyk
    Office Manager, Accounting Specialist

    e-mail: magda.maciaszczyk@esaldo.com.pl
    phone: (42) 678 11 83
    mobile phone: (+48) 602 279 147
    gadu-gadu: 51196949

    Accounting department

    Łukasz Kaczmarek
    Accounting Specialist

    e-mail: lukasz.kaczmarek@esaldo.com.pl
    phone: (42) 678 11 83
    mobile phone: (+48) 602 279 147

    Agnieszka Wieszczy
    Accounting Specialist

    e-mail: agnieszka.wieszczy@esaldo.com.pl
    phone: (42) 678 11 83
    mobile phone: (+48) 602 279 147

    Joanna Filutowska
    Accounting Specialist

    e-mail: joanna.filutowska@esaldo.com.pl
    phone: (42) 678 11 83
    mobile phone: (+48) 602 279 147

    Justyna Skonieczna
    Accounting Specialist

    e-mail: justyna.skonieczna@esaldo.com.pl
    phone: (42) 678 11 83
    mobile phone: (+48) 602 279 147

    Department of HR and payroll

    Iwona Kierner
    HR Payroll Specialist, Accounting Specialist

    e-mail: iwona.kierner@esaldo.com.pl
    phone: (42) 678 88 30
    mobile phone: (+48) 533 883 349
    gadu-gadu: 50075875

    Agata Jordan
    HR Payroll Specialist, Accounting Specialist

    e-mail: agata.jordan@esaldo.com.pl
    phone: (42) 678 88 30
    mobile phone: (+48) 533 883 349
    gadu-gadu: 40307188

    Zaufaj profesjonalistom już teraz !

    Nie zwlekaj i dołącz do grona zadowolonych Klientów !

    Zapraszamy do współpracy

    Korzystając z witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

    Zamknij